Obieg Faktur HURO

 
 

Obieg Faktur HURO

Szybko i prosto zautomatyzuj Obieg Faktur Kosztowych. Uwolnij się od stosów dokumentów, telefonów i emaili.


Oszczędzaj swój czas i pieniądze poprzez procesowanie dokumentów księgowych w wygodnym i intuicyjnym systemie.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU, WYSOKI WSKAŹNIK ZWROTU Z INWESTYCJI.

 • Szybkie skierowanie dokumentu w formie elektronicznej do osoby odpowiedzialnej.
 • Kontrola terminowości płatności dzięki bogatemu systemowi zadań, powiadomień i przypomnień.
 • Zaawansowany system raportów umożliwia szybką identyfikację i poprawę wąskich gardeł procesu. Możliwość eksportu raportów i zestawień do Excela.

CODZIENNA PRACA Z INTUICYJNYM I PROSTYM W OBSŁUDZE SYSTEMEM.

 • Indywidualnie dobrany system kolorów, oznaczeń i przyjazny interfejs sprawiają, że korzystanie z aplikacji jest wygodne i intuicyjne.
 • Podgląd opisywanego dokumentu na każdym etapie procesu.

ROZWIĄZANIE W 100% DOSTOSOWANE DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY.

 • Łatwe, elastyczne kroki procesu: Kancelaria, Dekretacja, Opis merytoryczny, Akceptacja, Skierowanie do płatności, Archiwizacja.
 • W zależności od potrzeb, system może być wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności, dostosowane do potrzeb Twojej firmy (wielopoziomowa akceptacja faktury, dodatkowy etap kontroli zgodności z budżetem, powiązanie wydatków ze środkami z UE, itp.).
 

Funkcje - Obieg Faktur HURO

Zapewniamy najwyższą elastyczność procesu. Poszczególne kroki wprowadzenia, dekretacji, opisu merytorycznego czy skierowania do płatności są w pełni konfigurowalne.

Wybrane funkcje

 1. Intuicyjne przydzielanie zadań, powiadomienia i przypomnienia.
 2. Możliwość równoległej pracy na dokumentach.
 3. Możliwość odrzucenia lub wstrzymania dokumentu na każdym etapie procesu.
 4. Dashboard – agregowanie zadań dedykowanych dla użytkownika w czytelnej formie.
 5. Przyjmowanie faktur do archiwum, oznaczanie dokumentów kodami kreskowymi, możliwość integracji z systemem OCR.
 6. Komunikacja z bazą kontrahentów.
 7. Integracja z bazą kontrahentów oraz dowolnym systemem zewnętrznym (np. SAP, AX, SAFO).

"Elektroniczny Obieg Faktur HURO działa sprawnie i wydajnie. Wdrożenie zostało zakończone z najwyższą starannością, w ściśle określonych ramach czasowych."

Maciej Czajkowski, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

"Projekt został zrealizowany profesjonalnie, w terminie i z najwyższą dbałością. PLL LOT poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań z obszaru SharePoint. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać."

Paweł Westfalewicz, Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

"Dostawca dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i planowania architektury systemów klasy Enterprise. HURO aktywnie doradza w wyborze i planowaniu optymalnych rozwiązań. AMBRA S.A. chętnie poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego i sprawdzonego Partnera."

Andrzej Bulicz, Dyrektor IT Grupy AMBRA

"At the end of the year 2016, "Global Assessment Business Solution for skill and business processes assessment, analysis and reporting" has been nominated to GKN plc best project of 2016 and we were awarded the GKN plc Procurement Excellence Award 2016!"

Philippe Doumeingts, SVP Purchasing & Supply Chain, GKN Driveline

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnej realizacji projektu. Dostawca chętnie proponował ciekawe, nieszablonowe rozwiązania (...) z życzliwością odnosił się do naszych sugestii, cierpliwie odpowiadał a pytania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy HURO jako rzetelnego, profesjonalnego i zaangażowanego Partnera".

Monika Witkowska, Mondial Assistance Sp. z o.o.

"Celem projektu był audyt i poprawa środowiska SharePoint (...) HURO dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i wydajności planowanych rozwiązań. Projekt zakończył się sukcesem. Zauważyliśmy duże przyspieszenie pracy środowiska!"

Andrzej Dawid, IT Manager, Neapco

"MCI Capital TFI S.A. poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać. Planujemy kontynuowanie współpracy i dalszy rozwój produktu."

Mateusz Sabak, MCI Capital TFI S.A.

"HURO jest profesjonalnym i wiarygodnym partnerem w zakresie oferowanych usług informatycznych, posiadającym obszerną wiedzę i doświadczenie w obszarze rozwiązań opartych o technologie Microsoft. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo wysoko."

Jacek Owczarek, All Seasons IBS Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe