e-Kancelaria

Oprogramowanie stworzone do obsługi korespondencji i spraw


Sami pracujemy z dokumentami i wiemy jak ważne jest sprawne procesowanie korespondencji i przydzielanie ich do odpowiednich osób. Dlatego opracowaliśmy system oparty o doświadczenia własne i naszych Klientów.

Przyjemność z użycia systemu

 

Funkcjonalności

Sprawne zarządzanie korespondencją, sprawami i archiwum w jednym miejscu

Nowoczesna manufaktura

 1. Odbierz korespondencję i zeskanuj dokumenty,
 2. Usiądź wygodnie i otwórz Hatiroo w Twojej ulubionej przeglądarce internetowej,
 3. Otwórz kolejkę i zacznij przydzielać sprawy do osób.

Prawda, że proste?

Zadbamy o wszystko

 • System będzie monitować skaner i pocztę email,
 • Zadbamy o odpowiednie poukładanie dokumentów,
 • Poinformujemy osoby odpowiedzialne i damy im możliwość procesowania dokumentów dalej.

Uprość sobie pracę

 • System Hatiroo ma wbudowane niezbędne mechanizmy, które pozwalają na monitorowanie skanerów i poczty email. Dzięki temu wystarczy, że wstawisz do skanowania dokumenty, a Hatiroo zajmie się resztą. Usiądź wygodnie, opisuj dokumenty i kieruj je do odpowiednich osób.
 • Upraszczamy również procesy korespondencji wychodzącej. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie niezbędne dokumenty do wysłania. Dzięki temu możesz przygotowywać korespondencję w czasie, który sobie ustalisz
 • Dzięki Hatiroo możesz skierować sprawy do poszczególnych osób lub grup osób. Skierowana sprawa może być zawsze przekazana do innej osoby, a akcja ta nie wymaga Twojego udziału.
 • Tworzymy zorganizowane repozytorium elektronicznych dokumentów. Teraz każdy Twój dokument będzie dostępny od ręki w każdym czasie i na każdym urządzeniu (komputer, smartfon, tablet).

 

Dowiedz się więcej o platformie Hatiroo

 

Cennik

Elastyczne podejście do licencjonowania oprogramowania

Licencja abonamentowa

 • Ogranicz koszty dzięki wynajmowaniu oprogramowania,
 • W cenie licencji zawarta jest również obsługa techniczna i wsparcie,
 • Licencja bez ograniczeń użytkowników i pojemności dysku,
 • Otrzymujesz darmowe aktualizacje oprogramowania,
 • Abonamenty od 270 EUR miesięcznie,
 • Sprawdź i zapytaj o aktualną ofertę.

Licencja wieczysta

 • Rozumiemy, że koszty inwestycyjne mogą być bardziej pożądane dla Twojej organizacji,
 • Dlatego mamy w swojej ofercie licencję wieczystą z możliwością usługi wsparcia.
 • Wdrażamy oprogramowanie na Twojej infrastrukturze IT,
 • Sprawdź i zapytaj o aktualną ofertę.

Na każdym etapie realizacji projektu HURO sp. z o.o. da ło się poznać jako firma rzetelna, zaangażowana w działanie, aktywnie proponująca rozwiązania, otwarta na wszelkie sugestie PSG sp. z o.o.

Joanna Skwara, Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

"Dostawca dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i planowania architektury systemów klasy Enterprise. HURO aktywnie doradza w wyborze i planowaniu optymalnych rozwiązań. AMBRA S.A. chętnie poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego i sprawdzonego Partnera."

Andrzej Bulicz, Dyrektor IT Grupy AMBRA

"Elektroniczny Obieg Faktur HURO działa sprawnie i wydajnie. Wdrożenie zostało zakończone z najwyższą starannością, w ściśle określonych ramach czasowych."

Maciej Czajkowski, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

"Projekt został zrealizowany profesjonalnie, w terminie i z najwyższą dbałością. PLL LOT poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań z obszaru SharePoint. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać."

Paweł Westfalewicz, Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

"At the end of the year 2016, "Global Assessment Business Solution for skill and business processes assessment, analysis and reporting" has been nominated to GKN plc best project of 2016 and we were awarded the GKN plc Procurement Excellence Award 2016!"

Philippe Doumeingts, SVP Purchasing & Supply Chain, GKN Driveline

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnej realizacji projektu. Dostawca chętnie proponował ciekawe, nieszablonowe rozwiązania (...) z życzliwością odnosił się do naszych sugestii, cierpliwie odpowiadał a pytania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy HURO jako rzetelnego, profesjonalnego i zaangażowanego Partnera".

Monika Witkowska, Mondial Assistance Sp. z o.o.

"Celem projektu był audyt i poprawa środowiska SharePoint (...) HURO dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i wydajności planowanych rozwiązań. Projekt zakończył się sukcesem. Zauważyliśmy duże przyspieszenie pracy środowiska!"

Andrzej Dawid, IT Manager, Neapco

"MCI Capital TFI S.A. poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać. Planujemy kontynuowanie współpracy i dalszy rozwój produktu."

Mateusz Sabak, MCI Capital TFI S.A.

"HURO jest profesjonalnym i wiarygodnym partnerem w zakresie oferowanych usług informatycznych, posiadającym obszerną wiedzę i doświadczenie w obszarze rozwiązań opartych o technologie Microsoft. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo wysoko."

Jacek Owczarek, All Seasons IBS Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe