Obieg faktur, rozliczenia z pracownikami zaliczek i delegacji

Szybko i prosto zautomatyzuj rozliczenia z Kontrahentami i Pracownikami. W ramach obiegów faktur i zaliczek znajdziesz porządek out-of-box.


Przyspiesz procesowanie dokumentów dzięki sprawnemu i prostemu mechanizmowi opisywania faktur i zbierania akceptacji. Skorzystaj z mechanizmu kolejek, który przyspieszy opisywanie skanów i emaili od Kontrahentów.


Nie musisz być czarodziejem, aby obsługiwać Hatiroo. Szanujemy Twój czas, dlatego uprościliśmy pracę z system tak bardzo, aby procesowanie dokumentów zajmowało Ci maksymalnie kilka minut.

 

Funkcje - Obieg Faktur HURO

Zapewniamy najwyższą elastyczność procesu. Poszczególne kroki wprowadzenia, dekretacji, opisu merytorycznego czy skierowania do płatności są w pełni konfigurowalne.

Wykorzystaj sprawdzone rozwiązania i uprość swoje obiegi

 • Zaprojektowaliśmy nasz system w oparciu o 5-letnie doświadczenia związane z obiegami dokumentów. Interfejs użytkownika został opracowany w oparciu o najnowsze standardy, dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi konsultantami UX.
 • Wdrożyliśmy sprawdzony mechanizm interakcji z użytkownikiem Check&Go. Wybierz, co chcesz zrobić i kliknij Wykonaj.
 • Stworzyliśmy inteligentne mechanizmy powiadomień email i przypomnień. Przede wszystkim wysyłamy tylko ważne powiadomienia, tak, aby nie zaśmiecać Twojej skrzynki.
 • Otrzymasz powiadomienia o zbliżającym się terminie płatności dzięki elastycznym przypomnieniom.

Maksymalnie szybko i dokładnie

 • Oferujemy bogate możliwości opisów dokumentów finansowych. Poza standardowym określeniem wartości dokumentów, możesz podzielić dokument na różne MPK i Konta wykorzystując mechanizmy podziału procentowego i kwotowego.
 • Zautomatyzuj pracę na walutach i wykorzystaj nasz mechanizm integracji z system NBP. Dzięki temu otrzymasz aktualną wartość waluty we wskazanym okresie, a każda wartość na formularzu zostanie przeliczona względem waluty bazowej (np. PLN).
 • Upraszczamy pracę Twojego zespołu. Udostępniamy podgląd dokumentu, wskazujemy pola do uzupełnienia i umożliwiamy przekazywanie zadań między pracownikami. Dzięki temu faktura może być procesowana bez ciągłej koordynacji księgowości.

Faktura to nie wszystko

 • Do każdej faktury możesz dołączyć podproces zatwierdzania i rozliczania zaliczek, możesz dołączać potrącenia wynikające z kar umownych oraz możesz w łatwy sposób tworzyć noty korygujące.
 • Przyspieszamy pracę Twojej kancelarii. Każda zeskanowana faktura lub załącznik w wiadomości email może być automatycznie transferowany do systemy Hatiroo. Jasno zdefiniowany formularz i podgląd dokumentu to klucz do zwiększenia wydajności wstępnej dekretacji.
 • Nie trać energii na papierkologię. W systemie Hatiroo możesz określić różne procesy dla różnych rodzajów faktur. Inaczej możesz procesować faktury zakupowe a inaczej faktury na usługi.

 

Dowiedz się więcej o platformie Hatiroo

 

Cennik

Elastyczne podejście do licencjonowania oprogramowania

Licencja abonamentowa

 • Ogranicz koszty dzięki wynajmowaniu oprogramowania,
 • W cenie licencji zawarta jest również obsługa techniczna i wsparcie,
 • Licencja bez ograniczeń użytkowników i pojemności dysku,
 • Otrzymujesz darmowe aktualizacje oprogramowania,
 • Abonamenty od 390 EUR / miesięcznie,
 • Sprawdź i zapytaj o aktualną ofertę.

Licencja wieczysta

 • Rozumiemy, że koszty inwestycyjne mogą być bardziej pożądane dla Twojej organizacji,
 • Dlatego mamy w swojej ofercie licencję wieczystą z możliwością usługi wsparcia.
 • W ramach aktywnego wsparcia otrzymujesz darmowe aktualizacje oprogramowania,
 • Wdrażamy oprogramowanie na Twojej infrastrukturze IT,
 • Cena za moduł Hatiroo Settlement już od 6 900 EUR - opłata jednorazowa,
 • Sprawdź i zapytaj o aktualną ofertę.

"Elektroniczny Obieg Faktur HURO działa sprawnie i wydajnie. Wdrożenie zostało zakończone z najwyższą starannością, w ściśle określonych ramach czasowych."

Maciej Czajkowski, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Na każdym etapie realizacji projektu HURO sp. z o.o. da ło się poznać jako firma rzetelna, zaangażowana w działanie, aktywnie proponująca rozwiązania, otwarta na wszelkie sugestie PSG sp. z o.o.

Joanna Skwara, Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

"Projekt został zrealizowany profesjonalnie, w terminie i z najwyższą dbałością. PLL LOT poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań z obszaru SharePoint. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać."

Paweł Westfalewicz, Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

"Dostawca dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i planowania architektury systemów klasy Enterprise. HURO aktywnie doradza w wyborze i planowaniu optymalnych rozwiązań. AMBRA S.A. chętnie poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego i sprawdzonego Partnera."

Andrzej Bulicz, Dyrektor IT Grupy AMBRA

"At the end of the year 2016, "Global Assessment Business Solution for skill and business processes assessment, analysis and reporting" has been nominated to GKN plc best project of 2016 and we were awarded the GKN plc Procurement Excellence Award 2016!"

Philippe Doumeingts, SVP Purchasing & Supply Chain, GKN Driveline

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnej realizacji projektu. Dostawca chętnie proponował ciekawe, nieszablonowe rozwiązania (...) z życzliwością odnosił się do naszych sugestii, cierpliwie odpowiadał a pytania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy HURO jako rzetelnego, profesjonalnego i zaangażowanego Partnera".

Monika Witkowska, Mondial Assistance Sp. z o.o.

"Celem projektu był audyt i poprawa środowiska SharePoint (...) HURO dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i wydajności planowanych rozwiązań. Projekt zakończył się sukcesem. Zauważyliśmy duże przyspieszenie pracy środowiska!"

Andrzej Dawid, IT Manager, Neapco

"MCI Capital TFI S.A. poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać. Planujemy kontynuowanie współpracy i dalszy rozwój produktu."

Mateusz Sabak, MCI Capital TFI S.A.

"HURO jest profesjonalnym i wiarygodnym partnerem w zakresie oferowanych usług informatycznych, posiadającym obszerną wiedzę i doświadczenie w obszarze rozwiązań opartych o technologie Microsoft. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo wysoko."

Jacek Owczarek, All Seasons IBS Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe