Intranet SharePoint HURO

 
 

Intranet SharePoint HURO

SharePoint to innowacyjna platforma Microsoft. Intranet SharePoint HURO poprawia komunikację, współpracę, ułatwia budowanie kultury organizacyjnej i zarządzanie wiedzą w Twojej firmie.

 

Oferta SharePoint - od A do Z

Oferujemy wdrożenia, konsultacje, tworzenie dedykowanych rozwiązań SharePoint oraz
integrację z systemami zewnętrznymi typu „line of business”.

Bogate funkcjonalności

Wśród standardowych modułów intranetu SharePoint HURO są między innymi: aktualności, galerie zdjęć, sondy, konkursy, baza wiedzy, repozytoria dokumentów, witryny projektowe, witryny działowe, współdzielone kalendarze oraz listy zadań.

Nowoczesny wygląd

Nasi graficy tworzą estetyczne i funkcjonalne interfejsy intranetów SharePoint zgodne z najnowszymi trendami. Zapewniamy pełne dostosowanie grafiki SharePoint 2016, SharePoint 2013 lub SharePoint Online do wymogów Twojej Organizacji.

Przyszłość jest mobilna

Aplikacje HURO dostosowują się do urządzenia i rozdzielczości ekranu, umożliwiając użytkownikowi dostęp do danych z telefonu i tabletu.

Intranet SharePoint HURO

KR_Profile

Każdego traktujemy jak Partnera. Możesz zwrócić się do nas z każdym zapytaniem. Z przyjemnością zaproponujemy rozwiązanie. HURO to 100% zadowolonych Klientów. Osobiście gwarantuję najwyższą jakość naszych rozwiązań.

Krzysztof Rosół, CEO

Czy wiesz, że?

 • Wdrażamy średnio 6 projektów SharePoint miesięcznie.
 • Przetwarzamy ponad 90 000 dokumentów dziennie.
 • W 2016 roku 87% projektów zakończyło się w terminie, a 100% zakończyło się sukcesem. To prawdopodobnie jedyny taki wynik na rynku!
 • Średni czas wdrożenia od rozpoczęcia Analizy do Go Live to niecałe 3 tygodnie.
 • Zdecydowana większość Klientów już po pierwszym projekcie uznaje nas za najlepszych profesjonalistów SharePoint w Polsce.
 

Po co znów wymyślać koło?

W ofercie HURO znajduje się kilkadziesiąt gotowych modułów SharePoint.

Po co znów wymyślać koło?

W ofercie HURO znajduje się kilkadziesiąt gotowych modułów SharePoint, takich jak Oceny Pracownicze, System Rezerwacji Zasobów, Proces Zgłaszania Zapotrzebowań, Idea Box (inicjatywy) czy Helpdesk IT. Termin wdrożenia i brandingu to niecałe 4 tygodnie - bez ryzyka i bez stresu. Już teraz zapytaj o nasz Katalog Produktów SharePoint!

Wykonujemy także moduły na zlecenie, w 100% dostosowane do unikalnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Wystarczy przesłać do nas zapytanie!

Krzysztof Rosół, CEO

Krzysztof Rosół, CEO

Elektroniczny Obieg Umów

Elektroniczny Obieg Umów SharePoint - HURO

Diagram Organizacyjny

Dirgaram Organizacyjny SharePoint - HURO

Wnioski urlopowe

Wnioski Urlopowe SharePoint - HURO

Elektroniczny Obieg Faktur

Elektroniczny Obieg Faktur SharePoint - HURO

 

Branding SharePoint

Rozumiemy jak istotnym aspektem aplikacji jest interfejs zgodny z najnowszymi trendami.

Branding SharePoint - HURO

Branding SharePoint 2016/2013/Online

Dostosowanie układu i wyglądu SharePoint 2016, SharePoint 2013 lub SharePoint Online do wymogów Twojej Organizacji.

Kolejne kroki:

 • Zaczynamy od Księgi Znaku, wskazanych materiałów i dobrych praktyk.
 • Proponujemy 3 wersje w formie obrazków do wyboru.
 • Dopracowujemy szczegóły wybranej wersji wraz w podstronami - dowolna ilość poprawek.
 • Po akceptacji wdrażamy implementujemy rozwiązanie.
 • Rozwiązanie ma formę pojedynczej paczki .wsp. Jego wdrożenie jest łatwe i intuicyjne.

Responsive Web Design

Nasze rozwiązania SharePoint 2016, SharePoint 2013 oraz SharePoint Online idealnie współpracują z urządzeniami mobilnymi.

 • Wykorzystujemy bibliotekę Bootstrap, najbardziej popularne rozwiązanie "Responsive Web Design".
 • Aplikacje i WebParty HURO dostosowują się do urządzenia i rozdzielczości ekranu, z którego korzysta użytkownik.

 

Zobacz Dobre praktyki w projektowaniu intranetów SharePoint, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu.

"Projekt został zrealizowany profesjonalnie, w terminie i z najwyższą dbałością. PLL LOT poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań z obszaru SharePoint. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać."

Paweł Westfalewicz, Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

"Dostawca dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i planowania architektury systemów klasy Enterprise. HURO aktywnie doradza w wyborze i planowaniu optymalnych rozwiązań. AMBRA S.A. chętnie poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego i sprawdzonego Partnera."

Andrzej Bulicz, Dyrektor IT Grupy AMBRA

"Elektroniczny Obieg Faktur HURO działa sprawnie i wydajnie. Wdrożenie zostało zakończone z najwyższą starannością, w ściśle określonych ramach czasowych."

Maciej Czajkowski, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

"At the end of the year 2016, "Global Assessment Business Solution for skill and business processes assessment, analysis and reporting" has been nominated to GKN plc best project of 2016 and we were awarded the GKN plc Procurement Excellence Award 2016!"

Philippe Doumeingts, SVP Purchasing & Supply Chain, GKN Driveline

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnej realizacji projektu. Dostawca chętnie proponował ciekawe, nieszablonowe rozwiązania (...) z życzliwością odnosił się do naszych sugestii, cierpliwie odpowiadał a pytania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy HURO jako rzetelnego, profesjonalnego i zaangażowanego Partnera".

Monika Witkowska, Mondial Assistance Sp. z o.o.

"Celem projektu był audyt i poprawa środowiska SharePoint (...) HURO dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i wydajności planowanych rozwiązań. Projekt zakończył się sukcesem. Zauważyliśmy duże przyspieszenie pracy środowiska!"

Andrzej Dawid, IT Manager, Neapco

"MCI Capital TFI S.A. poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać. Planujemy kontynuowanie współpracy i dalszy rozwój produktu."

Mateusz Sabak, MCI Capital TFI S.A.

"HURO jest profesjonalnym i wiarygodnym partnerem w zakresie oferowanych usług informatycznych, posiadającym obszerną wiedzę i doświadczenie w obszarze rozwiązań opartych o technologie Microsoft. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo wysoko."

Jacek Owczarek, All Seasons IBS Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe