Oprogramowanie na Zamówienie

 
 

Oprogramowanie na zamówienie

Błyskawicznie wdrażamy dedykowane rozwiązania przy użyciu gotowych komponentów.

 

Pracujemy dla największych, ale każdego traktujemy jak Partnera. Słuchamy i doradzamy. 
Możesz zwrócić się do nas z każdym zapytaniem. Wspólnie wypracujemy rozwiązanie!

Analiza

Analiza

Planujemy minimum dwa spotkania z wyprzedzeniem. Niezależnie analizujemy i opisujemy: wymagania, model danych, procesy biznesowe (BPMN 2.0), integrację z systemami zewnętrznymi, role i uprawnienia. Nie później niż 48 godzin po spotkaniu przesyłana jest notatka zawierająca listę ustaleń i zobowiązań.

Bardzo istotnym elementem jest prototyp interfejsu użytkownika. Wykorzystujemy przy tym makiety tworzone w Balsamiq. „Klikalne” prototypy interfejsu użytkownika, gwarantują doskonałe zrozumienie obu stron.

Prowadzenie projektu

Korzystamy ze sprawdzonych zasad PRINCE2® i PMI dostosowanych do skali projektu.

Każdy projekt dzielimy na etapy trwające  4-6 tygodni. Pozwala to lepiej kontrolować i oceniać postęp prac, umożliwia bieżącą weryfikację przekazywanych produktów. Zdecydowanie redukuje także ilość popełnianych błędów.

Regularne spotkania, prezentacja postępów i komunikacja zwrotna gwarantują, że zmierzamy we właściwym kierunku.

KR_Profile

Weryfikacja jakości

Weryfikacja jakości

Fundamentem, na którym postanowiliśmy zbudować HURO jest jakość. Właśnie dlatego szczególny nacisk kładziemy na Testy Jednostkowe i Test Driven Development, czyli tworzenie dedykowanych aplikacji w oparciu o przypadki testowe.

Wykorzystanie narzędzi takich jak Resharper, TFS, proces continuous integration i regularne przeglądy kodu stanowią część zaawansowanego procesu stanowiącego "how to" naszych Zespołów. O efektach najlepiej świadczą doskonałe referencje HURO.

 

Oprogramowanie na zamówienie - Oferta

Ponad 10-letnie doświadczenie i pasja do programowania pozwalają nam wyróżniać się jakością.
Projekty dostarczamy w terminie i sztywno określonych ramach czasowych.

Branże

Posiadamy szerokie doświadczenia z branż takich jak:

 • Produkcja,
 • Logistyka,
 • FMCG,
 • Sprzedaż,
 • Chemiczna,
 • Energetyka i ciepłownictwo,
 • Budownictwo,
 • Finanse,
 • Lotnictwo,
 • Transport,
 • Petrochemiczna.

RODZAJE APLIKACJI

Gwarantujemy błyskawiczne wdrażanie dedykowanych rozwiązań przy użyciu gotowych komponentów.

Realizujemy rozwiązania z zakresu:

 • Systemy Obiegu Dokumentów.
 • Automatyzacja Procesów Biznesowych.
 • Aplikacje WWW dostępne na każdym urządzeniu (laptop, tablet, telefon) - Responsive Web Design.
 • Dedykowane moduły Intranetów SharePoint.

Wykorzystujemy technologie:

 • Microsoft SharePoint 2016, SharePoint Online, Office 365.
 • SQL Server.
 • Angular JS, Knockout.
 • Microsoft Azure.

"Projekt został zrealizowany profesjonalnie, w terminie i z najwyższą dbałością. PLL LOT poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań z obszaru SharePoint. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać."

Paweł Westfalewicz, Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

"Dostawca dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i planowania architektury systemów klasy Enterprise. HURO aktywnie doradza w wyborze i planowaniu optymalnych rozwiązań. AMBRA S.A. chętnie poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego i sprawdzonego Partnera."

Andrzej Bulicz, Dyrektor IT Grupy AMBRA

"Elektroniczny Obieg Faktur HURO działa sprawnie i wydajnie. Wdrożenie zostało zakończone z najwyższą starannością, w ściśle określonych ramach czasowych."

Maciej Czajkowski, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

"At the end of the year 2016, "Global Assessment Business Solution for skill and business processes assessment, analysis and reporting" has been nominated to GKN plc best project of 2016 and we were awarded the GKN plc Procurement Excellence Award 2016!"

Philippe Doumeingts, SVP Purchasing & Supply Chain, GKN Driveline

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnej realizacji projektu. Dostawca chętnie proponował ciekawe, nieszablonowe rozwiązania (...) z życzliwością odnosił się do naszych sugestii, cierpliwie odpowiadał a pytania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy HURO jako rzetelnego, profesjonalnego i zaangażowanego Partnera".

Monika Witkowska, Mondial Assistance Sp. z o.o.

"Celem projektu był audyt i poprawa środowiska SharePoint (...) HURO dysponuje najwyższą ekspercką wiedzą z zakresu SharePoint i wydajności planowanych rozwiązań. Projekt zakończył się sukcesem. Zauważyliśmy duże przyspieszenie pracy środowiska!"

Andrzej Dawid, IT Manager, Neapco

"MCI Capital TFI S.A. poleca HURO jako wiarygodnego, doświadczonego dostawcę rozwiązań. W naszej ocenie HURO tworzy zespół Ekspertów, na których można polegać. Planujemy kontynuowanie współpracy i dalszy rozwój produktu."

Mateusz Sabak, MCI Capital TFI S.A.

"HURO jest profesjonalnym i wiarygodnym partnerem w zakresie oferowanych usług informatycznych, posiadającym obszerną wiedzę i doświadczenie w obszarze rozwiązań opartych o technologie Microsoft. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo wysoko."

Jacek Owczarek, All Seasons IBS Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe